کوین اسپیسی پس از اتهام تعرض جنسی، اعلام همجنسگرایی کرد!

خنیا _ تصمیم کوین اسپیسی برای اعلام همجنسگرایی و عذرخواهی به خاطر تعرض جنسی در دهه‌های گذشته به نوجوانی ۱۴ ساله، تاثیرات بسیار مخربی بر موقعیت و نیز درآمد فیلم‌های او خواهد داشت.

به گزارش بانی فیلم ، کِوین اسپِیسی پس از ادعای یک هنرپیشه مبنی بر اینکه زمانیکه ۱۴ ساله بود از سوی اسپیسی مورد تعرض جنسی قرار گرفته، ضمن ابراز بخاطر نیاوردن آن رویداد از او عذرخواهی کرد و بلافاصله اعلام همجنسگرایی کرد.

تصمیم اسپیسی برای اعلام همجنسگرایی و عذرخواهی بخاطر تعرض جنسی در دهه‌های گذشته به نوجوانی ۱۴ ساله تاثیرات بسیار مخربی بر موقعیت و نیز درآمد فیلم‌های او خواهد داشت.

یقینا انتشار خبر همجنسگرایی اسپیسی تاثیر منفی بر اکران فیلم جدیدش دارد. در سال ۲۰۱۴ زمانیکه «برایان سینگر» به تجاوز جنسی متهم شد، کمپانی «روباه قرن بیستم» بلافاصله کمپین تبلیغاتی فیلمش «بتمن برای همیشه» را اصلاح کرد و کارگردان فیلم از مصاحبه‌های مطبوعاتی دست کشید و ماه بعد از این خبر اکران جهانی این فیلم به شدت با سیر نزولی مواجه شد.

حال، خبر رسوایی جنسی اسپیسی با اکران فیلم جدیدش «تمام پول‌های جهان»متعلق به شرکت «سونی» مصادف شده است. این فیلم قرار است ۲۲ دسامبر در قلب فصل جوایز عمده سینمایی و پس از آغاز اکرانی جهانی‌اش در ۱۶ نوامبر اکران عمومی شود که این مساله اسپیسی ضربه سختی بر این فیلم وارد خواهد کرد.